Horoskop 2020 LingRoom Blog

Horoskop 2020

Księżyc w nowiu i zaćmienie słońca w Koziorożcu: cud Bożego Narodzenia

Księżyc w nowiu i zaćmienie słońca w Koziorożcu - wydarzyło się 25 grudnia 2019 r. To zwiastuje początek lepszych czasów, w których poczujesz bliższy kontakt z duszą i spokojniejszy stosunek do życia.

Ale ten „nowy początek” jest właściwie czymś, co trwa już od kwietnia 2019 r., a może nawet dłużej. Dzięki niemu, twoja praca z ostatnich kilku miesięcy i lat jest w końcu zakończona - gotowa na następny rozdział twojego życia.

A dzięki Jowiszowi (planecie szczęścia) połączonemu zarówno ze Słońcem, jak i Księżycem w Koziorożcu, będziesz także miał wystarczająco dużo nadziei i optymizmu, aby naprawdę uwierzyć, że możesz zrobić wszystko. Może to przynieść ekscytujące rozmowy na temat tego, co udało ci się osiągnąć przez miniony rok oraz co dalej. Może także pomóc w przezwyciężeniu (lub zrozumieniu) starych ran lub niepewności z przeszłości, które cię dołowały. To wyjątkowy prezent w tym sezonie świątecznym.

To właściwy czas na ekscytację nowym 2020 rokiem, który według numerologii jest rokiem budowy fundamentów! Oto czego każdy powinien się spodziewać:

Znaki ognia (Baran, Lew i Strzelec)

Te znaki napędzają się ekscytacją i tego nie zabraknie w tym roku. Jeśli jesteś spod znaku ognia, do początku grudnia możesz cieszyć się mieszanką zabawy i przygody. Podróżuj i ucz się od innych kultur w jak największym stopniu. Bądź pewien - w twoim życiu miłosnym nie zabraknie emocji! Twój nastrój może być namiętny i agresywny (dla Barana pod koniec kwietnia, Lwa pod koniec lipca i Strzelca na początku listopada). Czy ty i twoja druga połówka pochodzicie z różnych krajów? Być może twoi teściowie nie mówią twoim językiem ani nawet po angielsku? A może musisz budować dobre relacje z nowymi członkami rodziny z różnych części świata? Budowanie dwujęzycznych relacji lub małżeństwa wymaga myślenia i wysiłku, ale w rzeczywistości jest łatwiej osiągalne niż myślisz! Przeczytaj artykuły i porady LingRoom, aby uczynić dwujęzyczne relacje przyjemnymi, pełnymi radości i zabawy.

 

Znaki ziemi (Byk, Panna i Koziorożec)

Te znaki kierują się logiką dużo bardziej niż inne znaki, dlatego będą zadowolone z wielu praktycznych rozwiązań w tym roku (szczególnie jeśli chodzi o dbanie o szczegóły). Od końca kwietnia do połowy września trwa jednak spowolnienie, tymczasowo utrudniając postęp. Na początku grudnia możesz zaspokoić swoje pragnienie uczenia się. Eksploracja zajęć edukacyjnych, nauka i czytanie pomogą ci przejść do następnego poziomu.

Wyobraź to sobie: chcesz ubiegać się o wymarzoną pracę za granicą. Jest tylko jeden problem. Potrzebujesz dobrej znajomości języków obcych, której nie masz - a czas nie działa na twoją korzyść.

Może to zabrzmieć jak zadanie niemożliwe, ale według ekspertów językowych możesz nauczyć się podstawowych umiejętności komunikacyjnych w ciągu kilku tygodni i opanować podstawy języka obcego w ciągu kilku miesięcy. Chociaż może nie opanujesz od razu pełnej biegłości, która pozwala zrozumieć wspaniałe klasyki literatury obcej, możesz jednak szybko dopracować wyrażenia i język specjalistyczny dostosowany do twoich potrzeb. LingRoom udostępnia informacje na temat opanowania i rozwijania biegłości językowej. Najlepsze strategie dzielą się na proste podstawowe zasady.

Znaki powietrza (Bliźnięta, Waga i Wodnik)

Tym znakom doświadczenie może utrudnić postęp, spowalniając ciężką pracę na początku marca. Przygotuj się na działania skoncentrowane na pieniądzach na początku czerwca. Nie trać okazji do zarabiania pieniędzy. Bądź praktyczny, nie wahaj się i nie spuszczaj z oka celu.

Czy wiesz, że nauka innego języka może również pomóc Ci zarobić więcej pieniędzy?

Prawdopodobnie słyszałeś popularne powiedzenie Warrena Buffeta: „Im więcej się uczysz, tym więcej zarabiasz”. Okazuje się, że ta zasada sprawdza się bardziej niż kiedykolwiek w odniesieniu do nauki nowego języka.

Nawet po dodaniu ponad 295 000 nowych miejsc pracy w Stanach Zjednoczonych, miliony ludzi walczą tam o znalezienie pracy w pełnym wymiarze godzin - lub jakiejkolwiek innej pracy. Dobrą wiadomością jest to, że wykazano, że nauka języka nie tylko zwiększa twoje szanse na znalezienie niesamowitych możliwości pracy, ale także zwiększa twoje zarobki. Przeczytaj artykuły LingRoom:

 

Najważniejsze wiadomości dotyczące znaków wodnych (Rak, Skorpion i Ryby)

W tym roku mogą wystąpić pewne cykle spowolnienia (w lipcu i listopadzie). Kiedy twoje plany napotkają kłopoty, użyj intuicji, aby je rozwiązać. Sny na jawie mogą zostać tymczasowo przerwane między końcem czerwca a końcem listopada. Jeśli żyjesz w zaprzeczeniu, może to być bardzo nieprzyjemne przebudzenie. Gdy jednak przyjmiesz i zaakceptujesz głos rozsądku, twój rok powinien okazać się sukcesem.

Teraz, kiedy już spojrzałeś na duży obraz tego, co przygotował dla ciebie wszechświat, nie umierasz z ciekawości, aby poznać więcej szczegółów? Sprawdź prognozę swojego znaku na 2020 r., aby uzyskać więcej informacji i wskazówek, które sprawią, że ten nadchodzący rok będzie najlepszy ze wszystkich poprzednich!

 

Jak zaćmienie Słońca i Księżyca wpłynie na twój znak zodiaku w 2020 roku

Zaufaj tej nowej ścieżce, która się dla Ciebie pojawia i żyj odważnie. Może to być nowa ścieżka kariery, związek, ruch lub cokolwiek innego, co podważy twoje poczucie bezpieczeństwa i wygody. Zaćmienia są po to, aby pomóc ci wydostać się z kolein i żyć życiem, które odzwierciedla prawdziwego „Ciebie”. Te zaćmienia 26 grudnia i 10 stycznia przyspieszą twoją ewolucję i wytyczą nową ścieżkę na rok 2020.

Zaćmienie Słońca 26 grudnia oznacza początek zupełnie nowego cyklu w twoim życiu. Zwróć szczególną uwagę na wydarzenia, które otaczają ten czas, ponieważ wytyczy on dla ciebie nową ścieżkę.

Zaćmienie Księżyca z 10 stycznia oznacza konieczny koniec cyklu i kulminacji twojego życia. To będzie miejsce, w którym będziesz musiał odejść lub coś odpuścić, ponieważ coś w twoim życiu się skończyło albo obrało inny kurs.

 

 

Podziel się tym artykułem
Popularne słowniki