LingRoom Blog

Gotowanie po angielsku – popularne słówka i zwroty w kuchni

Kto powiedział, że nie można połączyć doskonalenia znajomości języka angielskiego z rozwijaniem umiejętności kulinarnych? Jesteście gotowi na nieco praktyki? Przeczytajcie proponowany przez nas przepis na pyszną sałatkę z grillowanym kurczakiem i spróbujcie ją przygotować. Nie zapominajcie, że tak samo jak w nauce języków obcych, tak samo w kuchni dobra zabawa jest bardzo ważna!

Przeczytaj artykuł
Lektor języków obcych - praca Lektor języków obcych - jak znaleźć pracę i gdzie szukać uczniów?

W dzisiejszym społeczeństwie znajomość języka obcego jest nie tylko korzystną umiejętnością komunikacyjną, ale również narzędziem, które warto wykorzystać na rynku pracy. Wzrasta zapotrzebowanie na zatrudnianie osób, które biegle posługują się językami obcymi. W rezultacie czego pozycje nauczycielskie związane z tą dziedziną także zyskują na wartości.

Przeczytaj artykuł
Jaki powinien być dobry korepetytor języków obcych Jaki powinien być lektor? Cechy dobrego korepetytora

Wykształcenie filologiczne oraz przygotowanie pedagogiczne nie są jedynymi aspektami wymaganymi w pracy lektora językowego. Oprócz kompetencji zawodowych, dobry korepetytor powinien cechować się wieloma wartościami osobowościowymi, które pozwolą mu umiejętnie i skutecznie wykonywać swój zawód.

Przeczytaj artykuł

Stwórz własną ofertę regularnych oraz tematycznych kursów językowych i rozliczaj się z LingRoom na zasadach B2B lub Umowy Zlecenia.

dołącz jako nauczyciel Dołącz jako uczeń