09.04.2021
Uczniowie

Przypadki w języku niemieckim

Jakie części mowy w języku niemieckim odmieniają się przez przypadki? Jak widać, temat jest tak obszerny, że warto zbadać go dokładniej. Zważywszy na fakt, że język polski ma aż 7 przypadków, nauka niemieckich przypadków nie powinna być powodem do obaw.

Najnowsze Artykuły

 • 09.11.2019
  Lektorzy

  Korepetycje dla seniorów - strategie nauczania

  Jak wybrać odpowiedni program nauczania języka obcego dla studentów-seniorów? Jak więc najlepiej dostosować program kursu do potrzeb osób w starszym wieku? Warto wziąć pod uwagę kilka czynników, cechujących tę grupę wiekową.

 • 04.12.2020
  Uczniowie

  Tandem Językowy - od czego zacząć?

  Tandem Językowy. Czym jest wymiana językowa i dlaczego warto ją rozważyć? Jak być dobrym partnerem językowym? Metody nauczania języka angielskiego. Wymiana językowa jest ogólnie uważana za pomocną w rozwijaniu biegłości językowej, zwłaszcza w płynności mówienia i rozumienia ze słuchu.

 • 03.05.2020
  Lektorzy

  Profil korepetytora w LingRoom - Poradnik Lektora

  Jak stworzyć idealny profil korepetytora, który zwróci uwagę potencjalnych słuchaczy? Na podstawie licznych testów przedstawiamy kilka praktycznych wskazówek, jak zoptymalizować konto lektora w LingRoom.

 • 19.03.2020
  Uczniowie

  5 sprawdzonych strategii dla korepetytorów, jak motywować uczniów

  Jednym z najtrudniejszych zadań, jakie nauczyciel / korepetytor może napotkać na ścieżce swojej kariery pedagogicznej jest motywowanie uczniów we właściwy sposób w trakcie prowadzenia kursu językowego. Co należy robić, by osiągnąć pożądane efekty?

 • 19.03.2020
  Lektorzy

  Język angielski dla biznesu - 3 rzeczy, o których musi pamiętać lektor

  Zapotrzebowanie na nauczycieli języka angielskiego w świecie biznesu jest ogromne. Nauczanie języka obcego biznesowego może być nie lada wyzwaniem dla lektorów językowych, nawet tych najbardziej doświadczonych w zawodzie.

 • 08.11.2019
  Lektorzy

  5 powodów dla których warto uczyć się niemieckiego

  Jest wiele powodów, dla których znajomość języka naszego sąsiada może się przydać. Oto 5 powodów, dla których warto już teraz wziąć się za naukę niemieckiego

 • 19.03.2020
  Lektorzy

  Korepetycje językowe - jak poprawić gramatykę uczniów?

  Jesteś lektorem i prowadzisz korepetycje językowe? Oto najpopularniejsze i najbardziej efektywne metody na poprawę gramatyki Twoich uczniów. Sprawdź, czy znasz je wszystkie!

 • 09.11.2019
  Lektorzy

  Kilka prostych tricków, dzięki którym poprawisz znajomość języka obcego

  Chcesz poprawić swoje umiejętności językowe? Oto kilka tricków, które pomogą Ci w opanowaniu słownictwa czy gramatyki.

Strony:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. ...
 6. 10
 7. 11
 8. 12
 9. 13
Popularne słowniki