09.04.2021
Uczniowie

Przypadki w języku niemieckim

Jakie części mowy w języku niemieckim odmieniają się przez przypadki? Jak widać, temat jest tak obszerny, że warto zbadać go dokładniej. Zważywszy na fakt, że język polski ma aż 7 przypadków, nauka niemieckich przypadków nie powinna być powodem do obaw.

Najnowsze Artykuły

 • 19.02.2021
  Lektorzy

  Lektor języków obcych - jak znaleźć pracę i gdzie szukać uczniów?

  W dzisiejszym społeczeństwie znajomość języka obcego jest nie tylko korzystną umiejętnością komunikacyjną, ale również narzędziem, które warto wykorzystać na rynku pracy. Wzrasta zapotrzebowanie na zatrudnianie osób, które biegle posługują się językami obcymi. W rezultacie czego pozycje nauczycielskie związane z tą dziedziną także zyskują na wartości.

 • 19.02.2021
  Lektorzy

  Jaki powinien być lektor? Cechy dobrego korepetytora

  Wykształcenie filologiczne oraz przygotowanie pedagogiczne nie są jedynymi aspektami wymaganymi w pracy lektora językowego. Oprócz kompetencji zawodowych, dobry korepetytor powinien cechować się wieloma wartościami osobowościowymi, które pozwolą mu umiejętnie i skutecznie wykonywać swój zawód.

 • 19.02.2021
  Lektorzy

  Ile zarabia nauczyciel języków obcych? Sprawdź aktualne stawki 2018 r

  Nauczanie języków obcych cieszy się coraz większą popularnością. Chętnych do poszerzenia szeregów lektorów i korepetytorów językowych również nie brak. Jest to praca dla ludzi z pasją, umożliwiająca rozwój osobisty i zawodowy. Czy jednak ciężka praca lektora językowego ma odzwierciedlenie w wysokości jego zarobków?

Strony:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. ...
 6. 10
 7. 11
 8. 12
 9. 13
Popularne słowniki