24.11.2020
Lektorzy

How to Set up an Online Class - Step-by-Step Guide

This complete guide will walk you through the steps from hardware components as headsets and web cameras to online communication platforms and more. The coronavirus brings us some opportunities. Schools and universities are shut down for the sake of social distancing, which moves students to online classes. it's a great chance to start your career as an online tutor. Online education is becoming more popular, You can even create your online lesson.

Najnowsze Artykuły

 • 09.07.2020
  Uczniowie

  Jak wykorzystać nowe technologie do nauki języków obcych?

  Surfowanie po Internecie to jedna z czynności wykonywanych właściwie codziennie. Dlaczego by zatem nie wykorzystać sieci, aby przy okazji poprawić swój angielski i uzupełnić wiadomości nabyte podczas kursu w szkole językowej?

 • 05.06.2020
  Uczniowie

  10 Most Popular Slang Words and Phrases in Canada

  Slang — everyone uses it, in one form or another, but why? Here are 10 popular slang phrases and words Canadians often use when they chat with their friends or participate in other casual conversations. Do you live in Canada and know more Canadian expressions? Feel free to add them in the comments.

 • 28.05.2020
  Uczniowie

  Czy wystarczy ćwiczyć mówienie, aby nauczyć się języka obcego?

  Kompetencje językowe - które są najważniejsze? Jednym z najbardziej rozpowszechnionych poglądów na naukę języka obcego to ten, że nauka języka polega na przyswajaniu słownictwa i gramatyki. Jak to opanujemy, powinniśmy być gotowi, aby rozmawiać z innymi ludźmi w danym języku. Uważam, że jest to błędny pogląd.

 • 21.05.2020
  Uczniowie

  Rozprawka po niemiecku – zwroty

  Rozprawka to forma wypowiedzi pisemnej wymagana na różnych egzaminach, między innymi na maturze rozszerzonej z języka niemieckiego oraz na egzaminach certyfikacyjnych (od poziomu B2). Rozprawka ma ściśle określone reguły kompozycyjne.

 • 05.06.2020
  Uczniowie

  Toronto. Best places to visit

  Toronto is one of the largest cities in Canada. If you are learning English and you love to travel, you need to go somewhere where you can put your English skills to practice. To do so, Canada is a great place to go, since one of the official languages there is English. This is especially true if you visit a large city, such as Toronto; that is what we’re going to talk about here.

 • 18.05.2020
  Lektorzy

  Wideokonferencja na lekcjach online

  Połączenia wideo z wykorzystaniem popularnych aplikacji to świetny sposób na efektywne prowadzenie lekcji online, nawet w przypadku zajęć w grupie. Sprawdźcie, z jakich aplikacji warto skorzystać, planując grupowe zajęcia online. Poniżej prezentujemy krok po kroku, jak zorganizować wideokonferencję dla kliku uczestników jednocześnie.

 • 01.09.2020
  Uczniowie

  Jak uczyć się nowych słówek

  Nauka nowych słówek, czyli kilka zdań o tym co ważne i potrzebne. Kiedy uczymy się nowych słówek to najczęściej wypisujemy je hurtowo i staramy się zapamiętać wszystkie. Kiedy po kilku dniach próbujemy sobie przypomnieć znaczenie wyrazu, okazuje się, że go nie znamy. Narzekamy na złą pamięć i brak talentu do języków, tymczasem nie widzimy, że powyższy proces ma wady.

 • 18.05.2020
  Uczniowie

  Najlepsze słowniki języka niemieckiego – zestawienie

  Dobry słownik polsko-niemiecki jest dla początkującego adepta niczym zaufany druh, kory pozwala mu nie tylko poznać znaczenie nowych słówek, ale także być silnym impulsem do rozwinięcia swojego lingwistycznego potencjału.

Strony:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. ...
 6. 10
 7. 11
 8. 12
 9. 13
Popularne słowniki