13.01.2020
Testy

Horoskop 2020

Rok 2020 jest bardzo ważny, ponieważ wyznacza początek nowej ery: połączenie między Jowiszem a Saturnem rozpoczyna nowy 20-letni cykl. 2020 będzie rokiem, w którym wszystkie znaki zodiaku będą mogły skorzystać z nowego początku, zarówno w życiu osobistym, jak i finansowym. Niektórzy z nas skoncentrują się na zabawie, rozrywce, przyjemności i hobby, podczas gdy inni wykorzystają swoją kreatywność, ambicje i pewność siebie do inicjowania osobistych i / lub bardziej rozbudowanych projektów.

Najnowsze Artykuły

 • 01.01.2020
  Uczniowie

  Która półkula mózgu decyduje o efektywnej nauce języka obcego?

  Wielu z nas nigdy by nie pomyślało, że dominacja lewej czy prawej półkuli mózgu ma coś wspólnego z nauką języka obcego. Kiedy się nad tym zastanowić, to, w jaki sposób używamy naszego mózgu przez większość czasu, nie zależy od nas, lecz od naszych nauczycieli, korepetytorów i wszystkich tych, którzy przekazują nam informacje.

 • 25.11.2019
  Uczniowie

  Czy twój język determinuje to, w jaki sposób myślisz?

  Czy kiedykolwiek czułeś, że brakuje ci słów, aby określić konkretną sytuację? A może miałeś głębokie poczucie, którego znaczenie było dla ciebie jasne, ale którego nie mogłeś wyrazić? Jeśli doświadczyłeś tego, nie jesteś pierwszy.

 • 09.11.2019
  Uczniowie

  Język niemiecki dla entuzjastów podróży

  Nie od dziś wiadomo, że jedną z głównych motywacji, która przyświeca osobom uczącym się języków obcych, jest chęć wykorzystania nabytych umiejętności lingwistycznych podczas pobytu za granicą, mogą to być wakacje lub często również praca za granicą. Takie kompetencje językowe pozwolą nam poczuć się pewniej podczas podróży, być może staną się także doskonałym sposobem do przełamania lodów w kontaktach z innymi ludźmi, którzy mają podobne zainteresowania do nas.

 • 09.11.2019
  Uczniowie

  13 korzyści które daje nauka języka angielskiego w wieku dziecięcym?

  Jeśli rozpoczynasz naukę języka obcego jako dziecko, masz przed sobą całe życie, aby czerpać korzyści z przyjaźni międzykulturowych, szerszych możliwości kariery m.in. pracy za granicą, ekscytujących przygód podróżniczych i głębszego wglądu w to, jak inni widzą świat.

 • 01.01.2020
  Lektorzy

  Korepetycje - działalność nierejestrowana możliwością na wyższe zarobki nauczycieli

  Radca Prawny Karolina Bonarska-Lenarczyk w rozmowie z LingRoom odpowiada na pytania dotyczące prawnych kwestii prowadzenia działalności przez lektorów języków obcych.

 • 08.11.2019
  Uczniowie

  Angielski podstawy? Niemiecki dla początkujących? Oto 20 wskazóweki, jak zwiększyć pewność siebie

  Ach... początkujący. Rozpoczynasz naukę języka obcego? Ten etap nauki języka obcego jest zawsze bardzo ekscytujący. Być może już kilka razy decydowałeś się na rozpoczęcie kursu językowego i też kilka razy z tego rezygnowałeś, z wielu powodów…

 • 09.11.2019
  Lektorzy

  Oto 8 sposobów, aby twoje korepetycje językowe były zabawne i niezapomniane!

  Uczniowie lubią uczyć się języków obcych poprzez zabawę, a lektorzy czerpią ogromną przyjemność z prowadzenia fajnych lekcji. Zabawne lekcje mogą sprawić, że uczniowie pokochają naukę i zaczną bardziej troszczyć się o własną edukację językową.

 • 01.01.2020
  Dla Firm

  Nie masz czasu na naukę języka obcego? Mamy na to sposób!

  Chcesz uczyć się nowego języka, a LingRoom dostarcza wszystko, co jest ci potrzebne. Ale jakie to ma znaczenie, jeśli zwyczajnie nie możesz znaleźć czasu na naukę?

Strony:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
Popularne słowniki