LingRoom Blog

Oto 8 sposobów, aby twoje korepetycje językowe były zabawne i niezapomniane!

Uczniowie lubią uczyć się języków obcych poprzez zabawę, a lektorzy czerpią ogromną przyjemność z prowadzenia fajnych lekcji. Zabawne lekcje mogą sprawić, że uczniowie pokochają naukę i zaczną bardziej troszczyć się o własną edukację językową.

Przeczytaj artykuł
Lektor języków obcych - jak znaleźć pracę i gdzie Lektor języków obcych - jak znaleźć pracę i gdzie szukać uczniów?

W dzisiejszym społeczeństwie znajomość języka obcego jest nie tylko korzystną umiejętnością komunikacyjną, ale również narzędziem, które warto wykorzystać na rynku pracy. Wzrasta zapotrzebowanie na zatrudnianie osób, które biegle posługują się językami obcymi. W rezultacie czego pozycje nauczycielskie związane z tą dziedziną także zyskują na wartości.

Przeczytaj artykuł
Jaki powinien być dobry korepetytor językowy? Jaki powinien być lektor? Cechy dobrego korepetytora

Wykształcenie filologiczne oraz pedagogiczne przygotowanie nie są jedynymi aspektami wymaganymi w zawodzie lektora językowego. Oprócz kompetencji zawodowych, dobry korepetytor powinien cechować się wieloma wartościami osobowościowymi, które pozwolą mu umiejętnie i skutecznie wykonywać swój zawód.

Przeczytaj artykuł

Stwórz własną ofertę regularnych oraz tematycznych kursów językowych i rozliczaj się z LingRoom na zasadach B2B lub Umowy Zlecenia.

dołącz jako nauczyciel Dołącz jako uczeń