13.01.2020
Testy

Horoskop 2020

Rok 2020 jest bardzo ważny, ponieważ wyznacza początek nowej ery: połączenie między Jowiszem a Saturnem rozpoczyna nowy 20-letni cykl. 2020 będzie rokiem, w którym wszystkie znaki zodiaku będą mogły skorzystać z nowego początku, zarówno w życiu osobistym, jak i finansowym. Niektórzy z nas skoncentrują się na zabawie, rozrywce, przyjemności i hobby, podczas gdy inni wykorzystają swoją kreatywność, ambicje i pewność siebie do inicjowania osobistych i / lub bardziej rozbudowanych projektów.

Uczniowie

 • 10.12.2019
  Uczniowie

  Jak napisać rozprawkę po niemiecku?

  Dlaczego rozprawka jest popularnym zagadnieniem, które obejmują lekcje niemieckiego online? Istnieją różne powody takiego stanu rzeczy. Przede wszystkim jest to forma wypowiedzi pisemnej wymagana na różnych egzaminach, na przykład na maturze rozszerzonej oraz na egzaminach certyfikacyjnych (od poziomu B2).

 • 02.12.2019
  Uczniowie

  Poziomy znajomości języka niemieckiego

  Poziomy nauki języka niemieckiego – jak duże mają znaczenie? Czy jednak skala poziomów całkowicie wyczerpuje potrzeby pojawiające się w trakcie nauki języka? Śmiem w to wątpić. Poziomy językowe są z pewnością pomocne. Nie zmienia to faktu, że nie wyczerpują one złożoności i wielowątkowości procesu akwizycji języka obcego.

 • 01.01.2020
  Uczniowie

  eKorepetycje czyli Korepetycje online vs Korepetycje Tradycyjne

  Angielski podstawy? Niemiecki dla poczatkujacych? Lektorzy online lub prywatne lekcje? Nowoczesna technologia przekształciła prywatny sektor korepetycji na wiele sposobów. Co zatem jest najlepszym wyborem dla Twojego dziecka i czy stacjonarne szkoły językowe powoli stają się przeszłością?

 • 18.01.2020
  Uczniowie

  Jak czytać efektywniej? 7 prostych strategii czytania

  Niektórzy z was chcieliby i próbują czytać więcej, ale niestety z miernym rezultatem? Nie jesteście sami, wiele osób zmaga się z tym problemem. Nie przejmuj się – właśnie z tego powodu opracowaliśmy 7 skutecznych strategii czytania, które pozwolą Ci nie tylko czytać więcej, ale przede wszystkim czytać ze zrozumieniem i lepiej zapamiętywać informacje.

 • 22.11.2019
  Uczniowie

  6 umysłowych trików, by uczyć się szybciej

  Badania dowodzą, że istnieją sposoby na szybkie i łatwe uczenie się nowych umiejętności i koncepcji. Niezależnie od tego, czy jest to nowa technologia, język obcy czy zaawansowana umiejętność, pozostanie konkurencyjnym często oznacza konieczność nauki nowych rzeczy. Statystyki wskazują, że z roku na rok coraz więcej osób podejmuje kurs językowy lub inne szkolenie, aby przyspieszyć swoją karierę zawodową.

 • 22.11.2019
  Uczniowie

  Kalendarz szkolny 2019/2020

  Kalendarz szkolny 2019/2020 z linkem do pobrania. Terminy ferii dla wszystkich województw, przerwy świąteczne, egzaminy.

 • 22.11.2019
  Uczniowie

  Back to school – matura ustna z języka niemieckiego – kilka przemyśleń

  Matura usta z języka niemieckiego ma swoją własną specyfikę, która jest nieco odmienna od egzaminu pisemnego. Z racji tego, że już wielkimi krokami nadchodzi początek roku szkolnego, warto zastanowić się nad kwestiami, które są integralnym elementem matury ustnej.

 • 22.11.2019
  Uczniowie

  Gotowanie po angielsku – popularne słówka i zwroty w kuchni

  Kto powiedział, że nie można połączyć doskonalenia znajomości języka angielskiego z rozwijaniem umiejętności kulinarnych? Jesteście gotowi na nieco praktyki? Przeczytajcie proponowany przez nas przepis na pyszną sałatkę z grillowanym kurczakiem i spróbujcie ją przygotować. Nie zapominajcie, że tak samo jak w nauce języków obcych, tak samo w kuchni dobra zabawa jest bardzo ważna!

Strony:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
Popularne słowniki