Test na spostrzegawczość LingRoom

Test na spostrzegawczość

Myślisz, że jesteś spostrzegawczy? Sprawdź się! 

Znajdź kolejno wszystkie liczby od 1 do 90 w jak najkrótszym czasie.

Włącz stoper i do dzieła! Podziel się z nami swoim wynikiem w komentarzu.

Aby rozwijać spostrzegawczość i pamięć wzrokową, musimy brać pod uwagę fakt, iż większość bodźców z otoczenia dociera do nas za pomocą zmysłu wzroku. Każdy z nas przechowuje w pamięci niezwykłe obrazy. Pokolenie nasze czy naszych rodziców ma to szczęście, że wychowywało się w czasach, w których wrażenia zmysłowe były intensywniejsze niż w dzisiejszym „cyber– świecie”. Niezwykłe obrazy z dzieciństwa tkwią w naszych głowach do dziś. Przypomnijmy sobie tamte zabawy i doświadczenia i wzbogaćmy o nie chłonne umysły naszych dzieci.

 

 

► Sprawdź także: Oczy to potężny środek komunikacji niewerbalnej - Test


LingRoom | Marketplace korepetycji językowych

Wybierz swój sposób na nauczanie języka – lekcje indywidualne lub zajęcia online.

LingRoom łączy lektorów języków obcych i uczniów poszukujących lekcji, kursów językowych, korepetycji oraz e-korepetycji (online) w całej Polsce. Lektorzy ponad 20 języków obcych oferują tematyczne kursy językowe, konwersacje, korepetycje, e-korepetycje oraz pakiety lekcji dla dzieci, młodzieży szkolnej oraz dorosłych. Zajęcia językowe LingRoom mogą odbywać się w domu, biurze, online lub w dogodnej przestrzeni miejskiej.

Lektorzy języków obcych współpracujący z LingRoom to w większości osoby z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu lekcji indywidualnych, grupowych oraz udzielaniu korepetycji i e- korepetycji. To profesjonalni lektorzy z gruntownym wykształceniem filologicznym, świetnym przygotowaniem pedagogicznym i ogromnym zamiłowaniem do języków obcych. Na platformie można znaleźć profile lektorów z Polski oraz Native Speakerów ze zweryfikowanymi kwalifikacjami w zakresie nauczania języków obcych. Każdy lektor, którego profil został oznaczony jako „zweryfikowany”, dostarczył do LingRoom kopie uzyskanych dyplomów, certyfikatów oraz świadectw, potwierdzających jego kwalifikacje w zakresie nauczania języków obcych.

LingRoom.pl to marketplace korepetycji oferujący proste i komfortowe narzędzia do nauki języków obcych. W profilu ucznia w łatwy sposób można zamawiać lekcje/kursy/e-korepetycje u wybranych lektorów językowych. Kalendarz ucznia zsynchronizowany jest z kalendarzem lektora, dzięki czemu zmiana daty czy godziny lekcji i jej potwierdzenie nigdy jeszcze nie było tak proste. Funkcja czatu pozwala na szybki kontakt z nauczycielem. W łatwy sposób można pobierać materiały lekcyjne, dodane przez lektora. System powiadomień na bieżąco wysyła informacje o statusie lekcji za pośrednictwem SMS i/lub e-mail. W profilu dostępne są wszystkie szczegóły dotyczące zamówionych lekcji/kursów – historia oraz aktualny status na dany dzień.

Jak działa LingRoom?

1) Wybierz Lektora lub interesujący Cię Kurs Tematyczny, korzystając z filtrów dostępnych w wyszukiwarce.

Możesz filtrować wyniki wyszukiwania według języka, ceny za lekcję/kurs, lokalizacji, języka komunikacji i in. W ofercie lektorów są zarówno lekcje stacjonarne, jak i zajęcia online. Dostępne pojedyncze lekcje, pakiety lub gotowe kursy tematyczne. Lekcje indywidualne dla dorosłych oraz korepetycje.

2) Zamów lekcję/pakiet lekcji/kurs, wypełniając formularz.

Przed złożeniem zamówienia możesz również skontaktować się z lektorem via Czat, aby zapytać o szczegóły oferty. Złożenie zamówienia u lektora nie wiąże się z natychmiastową płatnością. Najpierw zostaniesz poinformowany o zaakceptowaniu zamówienia przez lektora i dopiero wtedy otrzymasz prośbę o dokonanie płatności.

3) Opłać zamówienie i rozpocznij lekcje/kurs, korzystając z wielu wygodnych funkcji LingRoom.

W Twoim kalendarzu oraz Kalendarzu Twojego lektora automatycznie zostaną oznaczone zamówione przez Ciebie lekcje. W łatwy sposób możesz nimi zarządzać, pobierać dodane przez lektora pliki z materiałami lekcyjnymi, używać Czatu do szybkiego kontaktu.

Kursy języka i korepetycje z profesjonalnymi lektorami LingRoom!

Indywidualne lekcje stacjonarne w Twojej okolicy lub zajęcia online – wybierz swój własny sposób nauki języków obcych. Sprawdź bazę lektorów i korepetytorów językowych LingRoom i rozpocznij kurs językowy już dziś! W profilu lektora języka znajdziesz informacje o jego doświadczeniu w nauczaniu języków oraz ofertę lekcji, pakietów lekcji oraz językowych kursów tematycznych, a także jego dostępność. Kontaktuj się z wybranymi lektorami i korepetytorami via czat. Zamawiaj dowolną liczbę lekcji, korzystając z bezpiecznego systemu płatności online. Zamawiając lekcje lub kurs językowy u wybranego lektora, zawsze otrzymujesz fakturę od LingRoom. W wygodny sposób zmieniaj daty lekcji, ustaw powiadomienia, które chcesz otrzymywać, pobieraj pliki od swojego korepetitora. Sprawdź jeszcze więcej komfortowych funkcji, które oferuje nasza platforma!

Jak mogę sprawdzić poziom kwalifikacji lektorów współpracujących z LingRoom?

a. LingRoom sprawdza każdą aplikację przed zezwoleniem nauczycielowi na opublikowanie swojego profilu. Aplikacje są analizowane przez ekspertów LingRoom, którzy sami są lektorami i mają szerokie doświadczenie w tym zakresie. Proponujemy współpracę tylko tym nauczycielom, którzy w naszej ocenie zapewnią uczniom profesjonalne kursy językowe.
b. Wszyscy korepetytorzy zarejestrowani na marketplace LingRoom:
     i.Prezentują znajomość języka, którego uczą, na poziomie ojczystym lub zaawansowanym (C1/C2) -  co jest poparte dyplomem uczelni wyższej lub certyfikatem językowym.
     ii.Zobowiązują się do przestrzegania regulaminu i zasad pracy nauczyciela LingRoom.
     iii.Zostają przyjęci do zespołu LingRoom dopiero po dokonaniu przez ekspertów LingRoom szczegółowej weryfikacji złożonej przez nich aplikacji.
     iv.Wszyscy korepetytorzy LingRoom mają zweryfikowane i potwierdzone kwalifikacje zawodowe.
c. W profilu osobistym lektora znajdziesz kilka wskaźników, które pomogą Ci zdecydować, który korepetytor najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom.
d. Nauczyciele na swoim profilu zamieszczają opis o sobie i kursach, które oferują. 
e. LingRoom zachęca nauczycieli do zamieszczenia krótkiego video autoprezentacyjnego. 
f. Możesz sam sprawdzić kwalifikacje zawodowe lektora, uzyskane przez niego dyplomy i certyfikaty. Jeśli widzisz znak weryfikacji w profilu nauczyciela, to oznacza, że jego kwalifikacje zostały potwierdzone przez zespół LingRoom.

Podziel się tym artykułem
Popularne słowniki