Kursy Języka Obcego w Twojej Firmie

Indywidualne oraz grupowe kursy językowe prowadzone przez profesjonalnych lektorów, posiadających zweryfikowane kwalifikacje w zakresie nauczania języków obcych.
Tłumaczenia ustne i pisemne.

Wyślij zapytanie

LingRoom dla Firm – Jak to działa?

LingRoom to platforma oferująca kursy językowe dla klientów biznesowych w całej Polsce. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi lektorami, co gwarantuje najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Spersonalizowana oferta uwzględniająca indywidualne potrzeby firmy, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego biznesu.

LingRoom dla Firm – Jak to działa?

Dlaczego warto?

Dlaczego warto?

Elastyczność

Starannie dopasujemy ofertę do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, uwzględniając wybraną lokalizację i formę zajęć oraz zaplanowany budżet, a także sposób rozliczeń.

Tylko Profesjonalni Lektorzy

Tylko Profesjonalni Lektorzy

Lektorzy LingRoom posiadają wysokie kwalifikacje w zakresie nauczania języków obcych, które zawsze są starannie weryfikowane. Doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym w wielonarodowościowym środowisku oraz wysoka kultura osobista, gwarantuje, że prowadzone przez nich kursy językowe są efektywne i w pełni profesjonalne.

Kontrola zajęć

Kontrola zajęć

Dostęp do raportów oraz statystyk, pozwala w łatwy sposób kontrolować ilość zrealizowanych lekcji w wybranych zakresie czasowym, listę uczestników przypisanych do danej grupy oraz ich absencję.

Group progress 82%
Group progress
NEXT LESSON
NEXT LESSON:

22 apr, 11am
at Platynowa 8

Average score:

Pełna Personalizacja

Specyficzne wymagania biznesowe? Pozwól, że dopasujemy funkcje LingRoom do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Dołącz do nas

Bez opłat. Rejestracja użytkownika i dostęp do baz danych LingRoom są bezpłatne.

Twoja informacja

Dane kontaktowe

Opisz swoje potrzeby