Kursy Języka Obcego w Twojej Firmie

Indywidualne oraz grupowe kursy językowe prowadzone przez profesjonalnych lektorów, posiadających zweryfikowane kwalifikacje w zakresie nauczania języków obcych.
Tłumaczenia ustne i pisemne.

Wyślij zapytanie

LingRoom dla Firm – Jak to działa?

LingRoom to platforma oferująca kursy językowe dla klientów biznesowych w całej Polsce. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi lektorami, co gwarantuje najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Spersonalizowana oferta uwzględniająca indywidualne potrzeby firmy, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego biznesu.

Kursy językowe dla klientów biznesowych w całej Polsce – Jak to działa?

Dlaczego warto?

Indywidualne oraz grupowe kursy językowe w wybranej lokalizacji

Elastyczność

Starannie dopasujemy ofertę do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, uwzględniając wybraną lokalizację i formę zajęć oraz zaplanowany budżet, a także sposób rozliczeń.

Tylko profesjonalni lektorzy z doświadczeniem w pracy z klientem korporacyjnym

Tylko Profesjonalni Lektorzy

Lektorzy LingRoom posiadają wysokie kwalifikacje w zakresie nauczania języków obcych, które zawsze są starannie weryfikowane. Doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym w wielonarodowościowym środowisku oraz wysoka kultura osobista, gwarantuje, że prowadzone przez nich kursy językowe są efektywne i w pełni profesjonalne.

Kontrola zajęć z dostępem do raportów oraz statystyk

Kontrola zajęć

Dostęp do raportów oraz statystyk, pozwala w łatwy sposób kontrolować ilość zrealizowanych lekcji w wybranych zakresie czasowym, listę uczestników przypisanych do danej grupy oraz ich absencję.

Group progress 82%
Grupowe kursy językowe prowadzone przez profesjonalnych lektorów
Kalendarz zajęć LingRoom
NEXT LESSON:

22 apr, 11am
at Platynowa 8

Average score:

Pełna Personalizacja

Specyficzne wymagania biznesowe? Pozwól, że dopasujemy funkcje LingRoom do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

LingRoom Dla Firm - dowolna lokalizacja i forma

Dla Firm

Rejestracja na platformie LingRoom jest w pełni darmowa.

Nasz Key Account Manager chętnie udzieli szczegółowych informacji na temat platformy LingRoom oraz możliwości i zasad współpracy. Wybierz dogodną opcję kontaktu z nami: wypełnij formularz, aby poprosić o spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie lub zostaw swój numer telefonu i nazwę firmy, aby nasz Key Account Manager mógł skontaktować się z Tobą - w ciągu jednej godziny - w celu umówienia spotkania.

W przypadku zamówienia kursów językowych oferowanych przez LingRoom Sp z o.o. należy podpisać umowę (B2B) między Twoją firmą a LingRoom. Wzór umowy może być dostarczony na pisemny wniosek lub możemy użyć szablonu Twojej firmy.

a. Potencjał biznesowy. Wysoki poziom znajomości języków obcych wśród pracowników jest niewątpliwie rosnącym trendem biznesowym, który zwiększa potencjał organizacji.
b. Wydajność. Współpraca z platformą LingRoom jest bardziej skuteczna i opłacalna niż współpraca z tradycyjnymi szkołami językowymi. Z LingRoom płacisz tylko za lekcje, które faktycznie zostały zrealizowane. Program zajęć jest zawsze dostosowany do potrzeb i oczekiwań Twojej organizacji
c. Indywidualny wybór. Możesz poprosić o referencje lektora oraz o przeprowadzenie lekcji próbnej w Twojej firmie. Kurs konfigurowany jest według indywidualnych preferencji firmy. Zajęcia indywidualne lub grupowe. Elastyczny czas prowadzenia zajęć oraz dogodna lokalizacja (w ramach potrzeby również poza siedzibą firmy).
d. Jakość. LingRoom koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości usług językowych, jak również usług związanych z komfortową obsługą biznesową.

Lektorzy języków obcych współpracujący z LingRoom to osoby z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu lekcji indywidualnych oraz grupowych dla klientów biznesowych. To profesjonalni lektorzy z gruntownym wykształceniem filologicznym, świetnym przygotowaniem pedagogicznym i ogromnym zamiłowaniem do języków obcych. Doświadczenie w pracy w środowisku wielokulturowym i z osobami na różnych szczeblach organizacji, pozwala im z łatwością dostosować się do wewnętrznej kultury firmy.

Oczywiście. Na życzenie firmy, LingRoom może przygotować raporty dotyczące prowadzonych kursów.

Szkoleń, które noszą nazwę angielski w biznesie zdecydowanie nie brakuje. Które z nich wybrać, aby Twoja firma i jej pracownicy rzeczywiście z niego skorzystali? Na samym początku współpracy przeprowadzimy audyt językowy. Ta procedura pozwoli na ocenę znajomości angielskiego wśród pracowników Twojej firmy. Przygotujemy dla nich testy, które pozwolą ocenić:

  • Znajomość zasad gramatyki
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem
  • Znajomość słownictwa

Rezultaty takich testów pozwolą nam na rzetelną i miarodajną ocenę znajomości języka angielskiego wśród pracowników Twojej firmy. Dzięki temu, będziemy w stanie przygotować kurs, który będzie rzeczywiście dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Pomożemy Twoim pracownikom szybko nadrobić zaległości oraz zdobyć zupełnie nowe kompetencje językowe.

Platforma LingRoom gwarantuje nieprzerwany proces nauki języków dla Twoich pracowników. Lektor może zostać zmieniony w dowolnym momencie, bez żadnych dodatkowych opłat, na wniosek przedstawiciela firmy. LingRoom zapewni tymczasowe zastępstwo lektora, w razie krótkiego okresu nieobecności. W LingRoom utrzymanie wysokiej jakości i stabilności procesu uczenia się to priorytet.

Tak, lektor LingRoom na początku kursu językowego przeprowadzi test pozycjonujący i na podstawie jego wyników dostosuje odpowiednie materiały edukacyjne oraz program kursu.

Dołącz do nas

Bez opłat. Rejestracja użytkownika i dostęp do baz danych LingRoom są bezpłatne.

Twoja informacja

Dane kontaktowe

Opisz swoje potrzeby

Popularne słowniki