Nauka języków z LingRoom
Wybierz swój sposób!

Jak działa LingRoom?

1Wybierz Lektora lub interesujący Cię Kurs Tematyczny, korzystając z filtrów dostępnych w wyszukiwarce.

Możesz filtrować wyniki wyszukiwania według języka, ceny za lekcję/kurs, lokalizacji, języka komunikacji i in. W ofercie lektorów są zarówno lekcje stacjonarne, jak i zajęcia online. Dostępne pojedyncze lekcje, pakiety lub gotowe kursy tematyczne.

2Zamów lekcję/pakiet lekcji/kurs, wypełniając formularz.

Przed złożeniem zamówienia możesz również skontaktować się z lektorem via Czat, aby zapytać o szczegóły oferty. Złożenie zamówienia u lektora nie wiąże się z natychmiastową płatnością. Najpierw zostaniesz poinformowany o zaakceptowaniu zamówienia przez lektora i dopiero wtedy otrzymasz prośbę o dokonanie płatności.

3Opłać zamówienie i rozpocznij lekcje/kurs, korzystając z wielu wygodnych funkcji LingRoom.

W Twoim kalendarzu oraz Kalendarzu Twojego lektora automatycznie zostaną oznaczone zamówione przez Ciebie lekcje. W łatwy sposób możesz nimi zarządzać, pobierać dodane przez lektora pliki z materiałami lekcyjnymi, używać Czatu do szybkiego kontaktu.

Nauczasz języków obcych?
Zostań lektorem LingRoom!

LingRoom to jedyna platforma oferująca lektorom transparentne warunki współpracy na zasadach B2B lub w oparciu o Umowę Zlecenie.

Jak zacząć?

Jak zacząć?

Utwórz bezpłatne konto i uzupełnij potrzebne informacje:

  • Wpisz swoje dane osobowe, język/i komunikacji i preferowane miejsce prowadzenia zajęć
  • Dodaj informacje dotyczące wykształcenia oraz skany dokumentów, aby uzyskać status „zweryfikowany”
  • Stwórz ofertę kursów – wybierz nauczany język, poziom i wpisz cenę za lekcję (45/60 min) LingRoom pobiera tylko 15% prowizji od ceny lekcji/kursu
  • Wybierz preferowany rodzaj współpracy – B2B lub Umowa Zlecenie
  • Oznacz swoją dostępność w Kalendarzu
  • Dodaj kilka słów o sobie
  • Use the thematic courses wizard in the "My Courses" tab. There you will find category suggestions and a library of title photos. The offer of your courses will be visible on your profile and on the home page.
  • Stwórz pakiety lekcji (możesz zaproponować specjalną ceną za większą liczbę lekcji)
  • Wgraj powitalne video
  • Dodaj informacje o doświadczeniu zawodowym

Wybierz swój sposób na nauczanie języka – lekcje indywidualne lub zajęcia online

LingRoom łączy lektorów języków obcych i uczniów poszukujących lekcji, kursów językowych, korepetycji oraz e-korepetycji (online) w całej Polsce. Lektorzy ponad 20 języków obcych oferują tematyczne kursy językowe, konwersacje, korepetycje, e-korepetycje oraz pakiety lekcji dla dzieci, młodzieży szkolnej oraz dorosłych. Zajęcia językowe LingRoom mogą odbywać się w domu, biurze, online lub w dogodnej przestrzeni miejskiej. .

Lektorzy języków obcych współpracujący z LingRoom to w większości osoby z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu lekcji indywidualnych, grupowych oraz udzielaniu korepetycji i e- korepetycji. To profesjonalni lektorzy z gruntownym wykształceniem filologicznym, świetnym przygotowaniem pedagogicznym i ogromnym zamiłowaniem do języków obcych. Na platformie można znaleźć profile lektorów z Polski oraz Native Speakerów ze zweryfikowanymi kwalifikacjami w zakresie nauczania języków obcych. Każdy lektor, którego profil został oznaczony jako „zweryfikowany”, dostarczył do LingRoom kopie uzyskanych dyplomów, certyfikatów oraz świadectw, potwierdzających jego kwalifikacje w zakresie nauczania języków obcych..

LingRoom.pl to strona oferująca proste i komfortowe narzędzia do nauki języków obcych. W profilu ucznia w łatwy sposób można zamawiać lekcje/kursy/e-korepetycje u wybranych lektorów językowych. Kalendarz ucznia zsynchronizowany jest z kalendarzem lektora, dzięki czemu zmiana daty czy godziny lekcji i jej potwierdzenie nigdy jeszcze nie było tak proste. Funkcja czatu pozwala na szybki kontakt z nauczycielem. W łatwy sposób można pobierać materiały lekcyjne, dodane przez lektora. System powiadomień na bieżąco wysyła informacje o statusie lekcji za pośrednictwem SMS i/lub e-mail. W profilu dostępne są wszystkie szczegóły dotyczące zamówionych lekcji/kursów – historia oraz aktualny status na dany dzień.

Wybierz swój sposób na nauczanie

Dołącz do społeczności LingRoom!