Kursy Języka Obcego w Twojej Firmie

Indywidualne oraz grupowe kursy językowe prowadzone przez profesjonalnych lektorów, posiadających zweryfikowane kwalifikacje w zakresie nauczania języków obcych.

Wyslij Zapytanie

LingRoom dla Firm – Jak to działa?

LingRoom to platforma oferująca kursy językowe dla klientów biznesowych w całej Polsce. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi lektorami, co gwarantuje najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Spersonalizowana oferta uwzględniająca indywidualne potrzeby firmy, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego biznesu.

Dlaczego warto?

Elastyczność

Starannie dopasujemy ofertę do indywidualnych potrzeb Twojej firmy, uwzględniając wybraną lokalizację i formę zajęć oraz zaplanowany budżet, a także sposób rozliczeń.

Tylko Profesjonalni Lektorzy

Lektorzy LingRoom posiadają wysokie kwalifikacje w zakresie nauczania języków obcych, które zawsze są starannie weryfikowane. Doświadczenie w pracy z klientem korporacyjnym w wielonarodowościowym środowisku oraz wysoka kultura osobista, gwarantuje, że prowadzone przez nich kursy językowe są efektywne i w pełni profesjonalne.

Kontrola zajęć

Dostęp do raportów oraz statystyk, pozwala w łatwy sposób kontrolować ilość zrealizowanych lekcji w wybranych zakresie czasowym, listę uczestników przypisanych do danej grupy oraz ich absencję.

Group progress 82%
NEXT LESSON:

22 apr, 11am
at Platynowa 8

Average score:

Pełna Personalizacja

Specyficzne wymagania biznesowe? Pozwól, że dopasujemy funkcje LingRoom do indywidualnych potrzeb Twojej firmy.

Dołącz do nas

Bez opłat. Rejestracja użytkownika i dostęp do baz danych LingRoom są bezpłatne.

Twoja informacja

Dane kontaktowe

Opisz swoje potrzeby