Nauczasz języka?
My zapewnimy Ci uczniów

LingRoom to platforma łącząca uczniów i lektorów. Zapewniamy systematyczny dopływ słuchaczy, możliwość ubezpieczenia zdrowotnego oraz bezpłatne narzędzie do planowania i zarządzania kursem.

Wypróbuj za darmo

Liczne benefity dla stałych współpracowników

Rozwijaj się z nami. Im dłużej pracujesz z LingRoom, tym więcej korzyści zyskujesz. Stali partnerzy LingRoom korzystają z możliwości otrzymania przedpłaty za lekcje, karnetów na siłownię, wielu benefitów finansowych, szkoleń międzynarodowych oraz możliwości wzięcia udziału w programach wspieranych przez UE.

Platynowa 8/4 ready to meet at town

Nowi uczniowie w zasięgu jednego kliknięcia

Wyszukiwanie nowych uczniów jeszcze nigdy nie było tak proste. LingRoom zapewnia stały dopływ nowych słuchaczy w różnym wieku. Dzięki temu możesz skupić się na nauczaniu.

Kate Smith English, Suomi, Russian Profile settings
Earned 12 360 pln Withdraw Your payment
Stats by Feb. Detailed statistics

Stały dochód i ubezpieczenie zdrowotne

Komfort pracy nauczycieli jest dla nas największym priorytetem. Współpracując z nami, możesz liczyć na stały dochód i ubezpieczenie zdrowotne.

30 min. left! Lesson with Mark - Platynowa 8/4 See on map

Łatwa platforma do zarządzania lekcjami

Spersonalizowany kalendarz, łatwe tworzenie kursów i zarządzanie planem zajęć. Wszystko, czego potrzebujesz do sprawnego prowadzenia lekcji w jednym miejscu.

Pełna elastyczność

To ty wybierasz, kiedy pracujesz oraz jaką stawkę chcesz zarabiać. 2-tygodniowe wakacje w środku semestru? Nie ma problemu. Kursy zostaną dopasowane do Twojego planu.

Zajęcia wg Twojego trybu

Zajęcia odbywają się w trybie ustalonym przez Ciebie (online & offline). W tym momencie LingRoom nie zapewnia technologii umożliwiającej zajęcia zdalne.

Liczne benefity dla stałych współpracowników

W zależności od ilości przeprowadzonych zajęć za pośrednictwem LingRoom, możesz liczyć na świetne dodatki i benefity m.in. przedpłata za kurs, karta MultiSport czy premie pieniężne.

Z LingRoom zarabiam kilkadziesiąt procent więcej niż w szkole językowej oraz mam pełną swobodę w wyborze programu zajęć

Ola (26) Lektorka języka francuskiego

Wypróbuj za darmo

LingRoom w liczbach

120 000 120 tys. potencjalnych uczniów
15% 15% stałej prowizji LingRoom
3200 pln 3.200 pln netto - tyle średnio zarabiają lektorzy na zajęciach prowadzonych za pośrednictwem LingRoom

Dołącz do LingRoom

Aktualnie poszukujemy doświadczonych lektorów języków obcych w Warszawie. Dołącz do nas i rozpocznij zajęcia w LingRoom już w styczniu 2018.

Wypróbuj za darmo
© 2018 LingRoom