Nauczasz języka?
My zapewnimy Ci uczniów

LingRoom to platforma łącząca uczniów i lektorów. Zapewniamy systematyczny dopływ słuchaczy, możliwość ubezpieczenia zdrowotnego oraz bezpłatne narzędzie do planowania i zarządzania kursem.

Zacznij uczyć

Dlaczego warto zostać naszym Partnerem?

Stali partnerzy LingRoom współpracują z nami w oparciu o Umowę Zlecenia lub Własną Działalność. Korzystają z możliwości otrzymania przedpłaty za lekcje, a także biorą udział w międzynarodowych programach wspieranych przez UE.

Nowi uczniowie w zasięgu jednego kliknięcia

Im wyższy poziom wypełnienia Twojego profilu, tym więcej nowych zapytań od uczniów w Twojej skrzynce! Daj się zauważyć potencjalnym uczniom, dzięki profesjonalnie uzupełnionemu profilowi i interesującej ofercie językowej.

Współpraca w oparciu o Umowę

Z LingRoom możesz liczyć na współpracę w oparciu o Umowę Zlecenia lub Własną Działalność. Uzyskaj stały dochód, dzięki comiesięcznym rozliczeniom.

Przyjazna platforma do łatwego zarządzania lekcjami

Spersonalizowany kalendarz, łatwe tworzenie kursów, zarządzanie planem zajęć i rozliczeniami, a także bezpośredni kontakt z uczniem za pośrednictwem LingroomChat.

Pełna elastyczność

To ty wybierasz, kiedy pracujesz oraz jaką stawkę chcesz zarabiać. Naszym nauczycielom dajemy także całkowitą swobodę w wyborze programu nauczania swoich uczniów, bez konieczności wypełniania zbędnej dokumentacji dot. przebiegu kursu.

Wybierz dogodny sposób nauczania

Wybierz swój własny sposób na nauczanie języka. Lekcje indywidualne, grupowe, a także zajęcia online (np. za pośrednictwem Skype).

Dlaczego warto zostać naszym Partnerem?

W zależności od ilości przeprowadzonych zajęć, za pośrednictwem LingRoom, możesz liczyć na świetne dodatki i benefity m.in. przedpłata za kurs czy udział w zagranicznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Z LingRoom zarabiam kilkadziesiąt procent więcej niż w szkole językowej oraz mam pełną swobodę w wyborze programu zajęć

Ola (26) Lektorka języka francuskiego

Zacznij uczyć

LingRoom w liczbach

120 000 350+ tematycznych kursów językowych
10% 10% LingRoom provision
3200 pln 3.200 pln netto - tyle średnio zarabiają lektorzy na zajęciach prowadzonych za pośrednictwem LingRoom

Dołącz do LingRoom

Dołącz do społeczności nauczycieli Lingroom.pl i zacznij zarabiać już dziś!

Zacznij uczyć