Nauczasz języka?
My zapewnimy Ci uczniów

LingRoom to platforma łącząca uczniów i lektorów. Zapewniamy systematyczny dopływ słuchaczy, możliwość ubezpieczenia zdrowotnego oraz bezpłatne narzędzie do planowania i zarządzania kursem.

Zacznij uczyć

Dlaczego warto zostać naszym Partnerem?

Stali partnerzy LingRoom współpracują z nami w oparciu o Umowę Zlecenia lub Własną Działalność. Korzystają z możliwości otrzymania przedpłaty za lekcje, a także biorą udział w międzynarodowych programach wspieranych przez UE.

Nowi uczniowie w zasięgu jednego kliknięcia

Nowi uczniowie w zasięgu jednego kliknięcia

Im wyższy poziom wypełnienia Twojego profilu, tym więcej nowych zapytań od uczniów w Twojej skrzynce! Daj się zauważyć potencjalnym uczniom, dzięki profesjonalnie uzupełnionemu profilowi i interesującej ofercie językowej.

Współpraca w oparciu o Umowę

Współpraca w oparciu o Umowę

Z LingRoom możesz liczyć na współpracę w oparciu o Umowę Zlecenia lub Własną Działalność. Uzyskaj stały dochód, dzięki comiesięcznym rozliczeniom.

Przyjazna platforma do łatwego zarządzania lekcjami

Przyjazna platforma do łatwego zarządzania lekcjami

Spersonalizowany kalendarz, łatwe tworzenie kursów, zarządzanie planem zajęć i rozliczeniami, a także bezpośredni kontakt z uczniem za pośrednictwem LingroomChat.

Pełna elastyczność

To ty wybierasz, kiedy pracujesz oraz jaką stawkę chcesz zarabiać. Naszym nauczycielom dajemy także całkowitą swobodę w wyborze programu nauczania swoich uczniów, bez konieczności wypełniania zbędnej dokumentacji dot. przebiegu kursu.

Wybierz dogodny sposób nauczania

Wybierz swój własny sposób na nauczanie języka. Lekcje indywidualne, grupowe, a także zajęcia online (np. za pośrednictwem Skype).

Dlaczego warto zostać naszym Partnerem?

W zależności od ilości przeprowadzonych zajęć, za pośrednictwem LingRoom, możesz liczyć na świetne dodatki i benefity m.in. przedpłata za kurs czy udział w zagranicznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje.

Z LingRoom zarabiam kilkadziesiąt procent więcej niż w szkole językowej oraz mam pełną swobodę w wyborze programu zajęć

Ola (26) Lektorka języka francuskiego

Zacznij uczyć

LingRoom w liczbach

400+ 400+ tematycznych kursów językowych
15% 15% prowizji LingRoom
3200 pln 3200 zł netto – tyle średnio zarabiają lektorzy na zajęciach prowadzonych za pośrednictwem LingRoom

Dołącz do LingRoom

Dołącz do społeczności nauczycieli Lingroom.pl i zacznij zarabiać już dziś!

Zacznij uczyć